Blog

PANDEMİDE VİLLA TATİLİNİN ÖNEMİ!

Hepimizin bildiği gibİ; korona virüs ile mücadele zamanlarında karantinalar normal  hayatlarımızın bir parçası haline gelmeye başladı. Böyle zamanlara da genel olarak pandemi adı verildi.Peki nedir bu pandemi ? Pandemi; dünya da birden fazla ülke de veya kıtada, çok geniş bir alana yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalıklara denir.

Peki pandemi döneminde ne yapmalıyız? Enfeksiyondan korunma ve kontrol önlemlerini uygulayarak; enfeksiyonun toplumda yayılmasını azaltmak ve böylece pandeminin erken dönemlerinde enfekte olan kişi sayısını ve pandemi nedeniyle ortaya çıkacak vakaları azaltmak mümkündür.Bu durumda hepimizin kafasını en çok kurcalayan sorular da haliyle; pandemi döneminde hem virüsten korunup hem de nasıl kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebilir ve tatil yapabiliriz? . İşte sizlere böyle durumlar için hayat kurtarıcı bir fikirle geliyoruz. Sakinliği ve huzuru daha ilk anda hissedebileceğiniz bir ortam hayal edin. Şehirlerin o kalabalık, gürültülü, bunaltıcı ve birbirine geçmiş hayatlarından çok uzakta, minimal el değmemiş bir yaşam alanı. Konumu ve gözlerden uzak oluşuyla sizleri pandemi döneminde huzura ve dinginliğe daha çok yaklaştıracak bir yer. Evet!

Dream Dalyan ile böyle bir yer mümkün. Dream Dalyan, her türlü ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak market vb. her yere yakın oluşu, sahile ve kordon yürüyüş yollarına yürüme mesafesinde olması, çeşitli minimal eğlence alanları, birbirinden güzel tekne turları, balık hali, yöresel lezzetleri, gezmeye ve keşfetmeye açık doğası ile sizlere pandemi de tam da ihtiyaç duyduğunuz şeyi sunar. Dream Dalyan; Hayatın akışını değiştirmek isteyenler, bir kaç gün her şeyden uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler, pandemi de eve tıkılıp kalmak istemeyen herkes için bir kaçış noktası olmalıdır. Hayata biraz mola vermek için sizleri Dream Dalyan’a bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.